TIKLA SERVİSİ ARA
0212 690 9 888

SARIYER garantili kombi teknik servisi

SARIYER

kombi servisi

SARIYER kombi servisi hizmetleri sunan firmamız

Net Teknik

kombi servisi müşterilerine 1 yıl garantili kombi teknik servisi hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimiz sizlere uzman kadrosu ve herbiri belgeli şekilde çalışanlarımızla kombinizde olası arızalarda sizlere en yakın servis güvencesi sunarak hızlı bir şekilde can sıkıcı durumlardan kurtararak en makul ve en kaliteli iş doğrultusunda servis formumuzla sizlere belgelemekteyiz.

Net Teknik kombi servisi teknisyenlerini özenle seçerek sizlere en etkili servis hizmetini sunmaktadır. SARIYER kombi servisi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. SARIYER ve çevre semtlerinde aktif bir şekilde mobil araçlarımızla sizlere 7/24 kombi arıza servisi hizmeti sunmaktayız.

İrtibat için 0212 690 9 888


Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermekte olan daima yenilikçi bakış açısı için çaba gösteren kaliteli bir servis için çalışmalarına ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Servis personellerimizin kombilerin teknik bilgileri ve pratiklikleri sayesinde siz değerli müşterilerimize daha özverili bir hizmet için güler yüzlü ve titiz işçilik sağlamaktadır.

Müşterilerimizin mağduriyetlerini hızlı şekilde giderebilmek için servis anlayışına yepyeni yenilikler getirmiştir.


  • SARIYER Kombi Bakımı

  • SARIYER Kombi Tamiri

  • Petek Temizliği

  • Kombi DeğişimiSayfa Kategorisi: Servis Bölgelerimiz