TIKLA SERVİSİ ARA
0212 690 9 888

Auer kombi servisi tamir 0212 690 9 888

Auer Kombi Bakımı OnarımıİRTİBAT TELEFON : 0212 690 9 888

Auer kombi servis hizmeti veren firmamız Auer marka kombileriniz ile ilgili detaylı eğitimlerini almakta olup yetkili servis bilinci ile özel olarak servis hizmeti vermektedir.

Auer Özel kombi servis hizmeti anlayışımız ile hizmetlerimizi kapınıza kadar getirerek memnuniyetinizi planlamaktayız. Müşteri memnuniyeti hedefli olarak verdiğimiz hizmetlerimizden Auer kombi periyodik bakımlarınız içinde faydalanabilirsiniz.

Auer Kombi Servisi

Auer Kombi Özel Servisi kombinizdeki arıza tespitlerinizi tamir etmek, düzenli kontrollerini yapmak, montajlarını yapmak için hizmetinizde olan Auer özel servis profesyonel ekibiyle her daim hizmetinizdedir. Kombi özel servisi genel kanının aksine sadece arızalar için arayabileceğiniz bir servis değildir. Yaz ve kış aylarında mutlaka kontrol gerektiren rutin kontroller, kombinizin yeni adrese taşınması, ayrıca kombi dışındaki ancak kombiyi doğrudan ilgilendiren tüm dış teçhizat bakım ve kontrolleri için de kombi özel servisinde yararlanabilirsiniz. Bu teçhizatların ; örneğin borular ve petekler gibi tamir, bakım, onarım ve yenilenmesi gibi pek çok hizmeti yine kombi özel servisi verebilmektedir.


Sayfa Kategorisi: Hizmet Verdiğimiz Markalar