TIKLA SERVİSİ ARA
0212 690 9 888

Beretta kombi servisi tamir 0212 690 9 888

Beretta Kombi Bakımı OnarımıİRTİBAT TELEFON : 0212 690 9 888

Beretta kombi servis hizmeti veren firmamız Beretta marka kombileriniz ile ilgili detaylı eğitimlerini almakta olup yetkili servis bilinci ile özel olarak servis hizmeti vermektedir.

Beretta Özel kombi servis hizmeti anlayışımız ile hizmetlerimizi kapınıza kadar getirerek memnuniyetinizi planlamaktayız. Müşteri memnuniyeti hedefli olarak verdiğimiz hizmetlerimizden Beretta kombi periyodik bakımlarınız içinde faydalanabilirsiniz.

Beretta Kombi Servisi

Beretta Kombi Özel Servisi kombinizdeki arıza tespitlerinizi tamir etmek, düzenli kontrollerini yapmak, montajlarını yapmak için hizmetinizde olan Beretta özel servis profesyonel ekibiyle her daim hizmetinizdedir. Kombi özel servisi genel kanının aksine sadece arızalar için arayabileceğiniz bir servis değildir. Yaz ve kış aylarında mutlaka kontrol gerektiren rutin kontroller, kombinizin yeni adrese taşınması, ayrıca kombi dışındaki ancak kombiyi doğrudan ilgilendiren tüm dış teçhizat bakım ve kontrolleri için de kombi özel servisinde yararlanabilirsiniz. Bu teçhizatların ; örneğin borular ve petekler gibi tamir, bakım, onarım ve yenilenmesi gibi pek çok hizmeti yine kombi özel servisi verebilmektedir.


Sayfa Kategorisi: Hizmet Verdiğimiz Markalar